Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Wyszukiwarka

Dostawa

Transport i dostawy z i do magazynów hurtowych

Sposób dostawy towarów i całych stocków magazynowych ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości konkretnego zamówienia.

Ze względu na specyfikę oferowanych towarów nasza firma prowadzi jedynie sprzedaż hurtową.

Minimalna wartość zamówienia w naszej hurtowni to 2000 złotych netto lub 1 paleta danego towaru.

W zależności od liczby palet, ich wagi oraz objętości dostosujemy sposób spedycji do potrzeb klienta. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami gwarantującymi najwyższą jakość usług transportowych. Po złożeniu i skompletowaniu zamówienia dokonujemy wyboru optymalnego sposobu dostawy towaru oraz wyceny. Propozycja jest przedstawiana nabywcy, a wysyłka następuje dopiero po zaakceptowaniu wybranej metody oraz jej kosztów. Najważniejszy jest dla nas kontakt z klientem i spełnianie ich oczekiwań. Jesteśmy zatem otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

Dzięki doświadczeniu w sprzedaży hurtowej i handlu stockami magazynowymi, przygotowywaniu zamówień oraz ich wysyłce współpraca z nami będzie źródłem satysfakcji.

Z uwagi na fakt, że nasze magazyny mają bardzo dużą powierzchnię, zastosowaliśmy systemy logistyczne, które uniemożliwiają natychmiastowy odbiór towaru – jest on przygotowywany, skanowany i sprawdzany aby wyeliminować ewentualne pomyłki.
Średni czas realizacji zależy od wielkości zamówienia - zamówienia paletowe gotowe są już na drugi dzień do odbioru/wysyłki. Zamówienia cało pojazdowe to ok 1-2 dni.

Zapewniamy, że zamawiany towar dotrze do Państwa odpowiednio zabezpieczony w możliwie najkrótszym terminie.

Witryna stworzona na platformie