Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Formy płatności

Formy płatności i sposób rozliczeń z naszą hurtownią

Kompletne informacje na temat sposobu płatności dostępne są po kontakcie z biurem obsługi klienta. Prosimy o niekorzystanie z modułu płatności online.

Troszczymy się o to, by prezentowana na stronie oferta hurtowni była aktualna i dostosowana do potrzeb klientów. W celu realizacji zapotrzebowania konieczne jest złożenie zapytania dotyczącego dostępności towarów lub też bezpośrednie ich zamówienie drogą e-mail. W odpowiedzi można otrzymać potwierdzenie zamówienia lub na życzenie fakturę albo fakturę pro-forma – na ich podstawie przyjmowane są płatności.

Na naszej stronie przedstawiamy ofertę produktów dostępnych w magazynach hurtowych. Nie umożliwia ona natomiast dokonywania bezpośrednich płatności. Jeżeli zainteresowani są Państwo dostępnymi na stronie produktami, zapraszamy do kontaktu. Skompletujemy wtedy zamawiane przez Państwa produkty i dokonamy ich wyceny wraz z preferowanym rodzajem dostawy. Przedstawimy wtedy informacje o możliwych sposobach płatności. Zależy nam na dobrej współpracy z partnerami biznesowymi, dlatego każde zamówienie traktowane jest w sposób indywidualny. Wystawiamy faktury oraz dokumenty pro-forma, które ułatwiają realizację oraz dokonywanie płatności za zakupiony towar. W razie wątpliwości dotyczących płatności oraz realizacji zamówień zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie płatności należy dokonywać na podstawie wystawionych przez nasze biuro:

  • zamówień
  • pro form
  • faktur.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Witryna stworzona na platformie