Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O Nas

Maxx10 Group:
Skup stocków magazynowych i
Handel stockami

Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny hurtowe szerokiej gamy produktów, jak i rozwiązywanie problemów zalegających magazynów – gdyż zarówno sprzedajemy, jak i skupujemy nadwyżki magazynowe (stocki magazynowe). Zajmujemy się sprzedażą i skupem hurtowym a także importem towarów z całej Europy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Maxx10Group jest spółką założoną w 2015 roku. Jej wspólnicy i członkowie zarządu zaś, od kilkunastu lat zajmują się handlem stockami magazynowymi.
Swoje korzenie firma wzięła od importu towarów z Azji, rosnąc i dojrzewając do handlu stockowego.

Co wyróżnia Maxx10group na rynku firm stockowych ?

Na pewno fakt, ze handlujemy jedynie towarem, który mamy w magazynie.  Chronimy markę i dobre imię naszych klientów - nie rozsyłamy ofert na coś, co nie zostało przez nas kupione.
Szanujemy restrykcje sprzedażowe, nie zaniżamy cen i staramy się nie sprzedawać na rodzimym rynku producenta.

Co proponujemy w zamian za Państwa zaufanie?

  • Odbieramy całość towaru,
  • Pełna przedpłata przed odbiorem,
  • Odbiór własnym transportem,
  • Ofertowanie dopiero po potwierdzeniu zakupu,


Gdzie mieści się nasza hurtownia i showroom?

Wzorcownia firmy mieści się przy Al. Krakowskiej 225, w miejscowości Łazy pod Warszawą - około 10 kilometrów od lotniska im. Fryderyka Chopina.
Na powierzchni 800m2 mogą Państwo obejrzeć wszystkie dostępne produkty, porozmawiać z naszymi handlowcami, złożyć zamówienie lub przedyskutować możliwości współpracy.

Doskwiera Ci problem pękających w szwach magazynów albo szukasz solidnego asortymentu z różnych kategorii? Zapoznaj się z ofertą naszej hurtowni online!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu!

Posiadasz stocki produktowe i nadwyżki magazynowe? Odkupimy je od Ciebie!

Witryna stworzona na platformie