Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Wyszukiwarka

Hurtownia Internetowa Maxx10 Group - KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, by proces realizacji zamówienia i zakupów w naszej hurtowni był dla obu stron w pełni satysfakcjonujący. Prosimy również o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii, abyśmy stale mogli podnosić poziom obsługi klienta i dostosować naszą ofertę stocków magazynowych do Państwa potrzeb.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych produktów i ich dostępności, proponujemy złożyć zapytanie drogą elektroniczną. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bądź osobistego, w siedzibie firmy.

Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Państwa pytania w przypadku wątpliwości dotyczących procesu zamawiania towaru albo też realizacji złożonych już zamówień. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi, by każde zamówienie zostało zrealizowane w możliwie jak najkrótszym terminie zgodnie z ustalonymi warunkami.

Kontakt z naszą Hurtownią:

 

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Maxx10Group Sp. z o.o. Sp. K.
Adres: Bagno 3/9, 00-112 Warszawa
Telefon: +48 784917496
Witryna stworzona na platformie